Szkoła Podstawowa w Tuchowie

„Eco-green light for learning in travel”

Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nie ponoszą odpowiedzialności za zawartość merytoryczną umieszczoną w materiałach na tej stronie.

Wyjazd uczniów do Rumunii w projekcie Erasmus+

Środa
Ten pięknie zapowiadający się dzień zaczęliśmy od pysznego śniadania. Później, o wczesnej porze udaliśmy się w daleką podróż do Zamku Bran w Transylwanii. Tam zwiedziliśmy wiele wystaw i komnat słynnego hrabiego Blada Teresa, którego uważa się...Read More »

Wyjazd uczniów do Rumunii w projekcie Erasmus+

W minioną niedzielę rozpoczęła się pierwsza z trzech mobilności uczniów w projekcie Erasmus+ “Zielone Światło dla uczenia w podróży”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. 6 uczniów: Patrycja, Marysia, Ala, Karolina, Kornelia i Wojtek razem z 2 opiekunów wyruszyło do partnerskiej szkoły...Read More »

Z wizytą w Barcelonie

Dwie nauczycielki Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Tuchowie odbyły sześciodniowy kurs w samym sercu Hiszpanii, czyli pięknej Barcelonie. Kurs został zrealizowany w ramach projektu Erasmus+ “Zielone światło dla uczenia w podróży”, współfinansowanego przez Unię Europejską. Podczas  kursu zorganizowanego przez Europass Teacher Academy p.n. ”A happy lesson: valuable...Read More »


Lista rankingowa zakwalifikowanych opiekunów grupowej mobilności uczniów w projekcie „Zielone światło dla uczenia w podróży”.

Poniżej przedstawiamy listę rankingową zakwalifikowanych opiekunów grupowej mobilności uczniów w projekcie „Zielone światło dla uczenia w podróży”.

Click to access Lista_rankingowa_nauczyciele.pdf

...Read More »

Nauczyciele na kursie “Smart Teachers Play More Outdoors”, realizowany w ramach projektu „Zielone światło dla uczenia w podróży” w programie Erasmus+

25d2028c549ffb1256bad9f5ce4a32fb.0
Pięcioro nauczycieli z naszej szkoły zakończyło właśnie siedmiodniowy kurs w Islandii, realizowany w ramach projektu Erasmus+ “Zielone światło dla uczenia w podróży”, współfinansowanego przez Unię Europejską. Na kursie “Smart Teachers Play More Outdoors” organizacji Smart Teachers Play More nauczyciele zapoznawali się z innowacyjnymi metodami nauczania, których podstawą...Read More »

Ostateczna lista uczestników grupowej mobilności uczniów w projekcie "Zielone światło dla uczenia w podróży" w programie Erasmus+

Przedstawiamy ostateczną listę uczestników grupowej mobilności uczniów w projekcie „Zielone światło dla uczenia w podróży” w programie Erasmus+. Gratulujemy zakwalifikowanym uczestnikom. Wkrótce rozpoczniemy pierwsze projektowe działania we współpracy z rówieśnikami z Hiszpanii, Rumunii i Słowacji.. Zapraszamy do nich nie tylko zakwalifikowanych 18 uczestników, ale także chętnych uczniów z...Read More »


LISTA RANKINGOWA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNIKÓW GRUPOWEJ MOBILNOŚCI UCZNIÓW W PROJEKCIE „ZIELONE ŚWIATŁO DLA UCZENIA W PODRÓŻY” W PROGRAMIE ERASMUS+ oraz LISTA REZERWOWA UCZESTNIKÓW

Ogłaszamy  listę rankingową zakwalifikowanych uczestników grupowej mobilności uczniów w projekcie „ZIELONE ŚWIATŁO DLA UCZENIA W PODRÓŻY” w programie ERASMUS+ oraz lista rezerwowa uczestników.

LISTA RANKINGOWA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNIKÓW GRUPOWEJ MOBILNOŚCI UCZNIÓW W PROJEKCIE „ZIELONE ŚWIATŁO DLA UCZENIA W PODRÓŻY” W PROGRAMIE ERASMUS+ oraz LISTA REZERWOWA UCZESTNIKÓW

...Read More »

Nauczyciele na kursie szkoleniowym "Integrating ICT and new technologies into teaching and education", realizowany w ramach projektu "Zielone światło dla uczenia w podróży" w programie Erasmus+

Tygodniowy kurs szkoleniowy „Integrating ICT and new technologies into teaching and education”, realizowany w ramach projektu „Zielone światło dla uczenia w podróży” w programie Erasmus+ współfinansowany przez Unię Europejską, w którym uczestniczyli nauczyciele z Norwegii, Łotwy, Francji, Luksemburga, oraz dwie nauczycielki naszej szkoły.
Podstawowym celem tego szkolenia było...Read More »


WYNIKI PIERWSZEGO ETAPU REKRUTACJI W PROJEKCIE "ZIELONE ŚWIATŁO DLA UCZENIA W PODRÓŻY" W PROGRAMIE ERASMUS+

Na stronie internetowej szkoły w zakładce „Rekrutacja Erasmus+” projektu „Eco-green light for learning in travel” zamieszczone zostały wyniki pierwszego etapu rekrutacji uczniów kandydatów na uczestników grupowej mobilności uczniów w tym projekcie. Uczniów, którzy spełnili wymagania formalne i zostali zakwalifikowani do II etapu rekrutacji, zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne, które...Read More »

Wyniki rekrutacji na kursy i szkolenia w ramach projektu "Zielone światło dla uczenia w podróży" w programie Erasmus+

Ogłaszamy listę nauczycieli i pracowników szkoły, którzy zostali zakwalifikowani na kursy i szkolenia w ramach projektu „Zielone światło dla uczenia w podróży” w programie Erasmus+, współfinansowanym przez Unię Europejską.
 
Uczniowie klas IV i V chętni do udziału w tym projekcie mogą dostarczać swoje zgłoszenia do sekretariatu szkoły do przyszłego piątku...Read More »

Startujemy z rekrutacją do projektu "Zielone światło dla uczenia w podróży" w programie Erasmus+.

Dzisiaj rozpoczyna się rekrutacja do projektu 'Zielone światło dla uczenia w podróży” w programie Erasmus+. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się zarówno uczniów (z klas IV i V), którzy chcą pracować w projekcie oraz wziąć udział w grupowej mobilności uczniów, jak i nauczycieli i pracowników, którzy chcą uczestniczyć w...Read More »

Przygodę z Erasmusem+ czas zacząć…

Nasza szkoła rozpoczęła właśnie realizację kolejnego projektu międzynarodowego, tym razem w programie Erasmus +. Projekt naszej szkoły o numerze 2022-1-PL01-KA122-SCH-000071665 otrzymał dofinansowanie w wysokości 36 600 euro i obejmuje działania rozłożone na 18 miesięcy. Są to: grupowa mobilność uczniów, a także kursy i szkolenia...Read More »