„PONADNARODOWA MOBILNOŚĆ UCZNIÓW” W RAMACH PO WER 2014-2020

Cześć! Hello! Olá! Ponadnarodowa Mobilność Uczniów - przygotowania do podróży…

Dobiega końca etap przygotowań do mobilności dla grupy 14 uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Tuchowie, którzy zostali zakwalifikowani do udziału w przedsięwzięciu “Poczuj się dobrze – zadbaj o zdrowe ciało i umysł” w ramach projektu Ponadnarodowa Mobilność Uczniów. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego...Read More »


Przygotowania do mobilności w projekcie "Ponadnarodowa Mobilność Uczniów" trwają...

Od 2 do 4 lipca br. dwoje nauczycieli naszej szkoły uczestniczyło w krótkiej wizycie przygotowawczej do mobilności w projekcie „Ponadnarodowa Mobilność Uczniów” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Spotkaliśmy się z koordynatorem projektów europejskich we współpracującej z nami szkole, panem Fernando Carvalho oraz wicedyrektorem szkoły, panem Augusto Vilas Boas....Read More »


Rekrutacja do projektu Ponadnarodowa Mobilność Uczniów zakończona

Dzisiaj, po uwzględnieniu procedury odwoławczej, oficjalnie zakończył się proces rekrutacji do przedsięwzięcia „Poczuj się dobrze – zadbaj o zdrowe ciało i umysł” w ramach projektu Ponadnarodowa Mobilność Uczniów, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Przedstawiamy ostateczną listę zakwalifikowanych uczestników, z którymi w najbliższym tygodniu przystąpimy do pierwszej...Read More »


Wyniki rekrutacji uczniów do projektu Ponadnarodowa Mobilność Uczniów

Ogłaszamy wyniki rekrutacji uczniów do przedsięwzięcia „Poczuj się dobrze – zadbaj o zdrowe ciało i umysł” w ramach projektu Ponadnarodowa Mobilność Uczniów, współfinansowanego ze Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczestnicy są już wybrani, więc wkrótce możemy zacząć kolejny etap działań – zajęcia przygotowujące do mobilności.

Lista rankingowa zakwalifikowanych uczestników

...Read More »

Rekrutacja opiekunów mobilności

Informujemy, że w wyniku rekrutacji do projektu Ponadnarodowa mobilność uczniów w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego wyłoniono opiekunów mobilności. 

W zakładce REKRUTACJA zamieszczony został szczegółowy wykaz zakwalifikowanych nauczycieli oraz lista rezerwowa.

 

...Read More »

Startujemy z rekrutacją do projektu Ponadnarodowa mobilność uczniów

Możemy już ogłosić, że 07 czerwca rozpocznie się proces rekrutacji do projektu Ponadnarodowa mobilność uczniów w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. 

W zakładce REKRUTACJA zamieszczony został szczegółowy harmonogram rekrutacji oraz Karta zgłoszenia ucznia wraz z załącznikami, którą należy wydrukować,...Read More »


Mamy projekt PO WER

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wniosek naszej szkoły do udziału w projekcie “Ponadnarodowa mobilność uczniów” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój został zaakceptowany do realizacji. Dzięki temu, przedsięwzięcie naszej szkoły 2020-1-PMU-3208 “Poczuj się dobrze – zadbaj o zdrowe ciało i umysł”...Read More »