Losy absolwentów SP w Tuchowie

Losy absolwentów Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica i Publicznego Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Tuchowie

 

Absolwenci klasy sportowej, obecnie zawodnicy Tuchovii testowani

Dobre występy drużyny Tuchovii na czwartoligowym froncie zaowocowały zaproszeniami na testy od klubów z wyższych lig.
Dobre występy naszej drużyny naszej drużyny na czwartoligowym froncie zaowocowały zaproszeniami na testy od klubów z wyższych lig. Od kilku dni na testach w pierwszoligowym GKS-ie Bełchatów przebywa napastnik...Read More »


Mateusz Poręba - rok ukończenia GIM 2015

Nasz absolwent w pierwszym składzie w Lidze Juniora AKS Rzeszów

Zwycięstwem rozgrywki juniorskie zainaugurowali podopieczni trenera Jacka Podpory. Po pierwszym wygranym secie w dwóch kolejnych musieli uznać wyższość rywali. Ostatecznie po kilku zmianach dwie ostatnie odsłony to bardzo dobra gra rzeszowian, którzy mogli...Read More »


Piotr Salwa - rok ukończenia GIM 2012

23 czerwca 2013 roku tuchowianin Piotr Salwa /absolwent Publicznego Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Tuchowie/ i Anna Kozub awansowali do najwyższej w Polsce klasy tanecznej- klasy A w kategorii tańca latynoamerykańskiego. Fenomenem na skalę ogólnopolską jest fakt, że udało im się osiągnąć taki sukces w ciągu...Read More »


Karol Gut - rok ukończenia GIM 2011

Miło nam poinformować, że Karol zdobył 10 miejsce w OMSA 2012 (Ogólnopolskim Młodzieżowym Seminarium Astronomicznym)
i 1 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym Astrolabium. Oprócz astronomii Karol interesuje się fotografią, a także zdobył 9 miejsce na Mistrzostwach Świata RedBull Paper Wings w kategorii airtime (papierowe samoloty).

Karol...Read More »


Mateusz Niedośpiał - rok ukończenia GIM 2011

Mateusz po ukończeniu gimnazjum rozpoczął naukę w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie. Jego zamiłowaniem była i jest astronomia – w liceum zajął 4 miejsce w województwie w konkursie na referat z zakresu astronomii i astronautyki.

Obecnie Mateusz studiuje w Krakowie...Read More »


Marta Samelzon - rok ukończenia GIM 2008

Po ukończeniu gimnazjum kontynuowałam edukację w tutejszym „Koperniku”. Gdy zdałam maturę, nadszedł czas studiów. Tym razem poniosło mnie aż do Opola, gdzie studiuję psychologię na Uniwersytecie Opolskim. Jestem już teraz na etapie końcowym. Obok studiów bardzo ważną częścią mojego życia są wolontariaty. Angażowałam się w nie...Read More »


Katarzyna Łątka - rok ukończenia GIM 2008

Jak relacjonuje Katarzyna: -Jestem absolwentką międzywydziałowego kierunku Energetyka (specjalizacja: Systemy i Urządzenia Energetyczne), realizowanego na Wydziale Mechanicznym i Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej. Kilkukrotnie otrzymywałam stypendium Rektora dla Najlepszych Studentów oraz stypendium na kierunku zamawianym Energetyka. W trakcie studiów inżynierskich miałam okazję pojechać na...Read More »


Piotr Sajdak - rok ukończenia GIM 2008

Kolarstwo górskie jest coraz bardziej popularnym i docenianym sposobem spędzania wolnego czasu. Niektórzy amatorzy uprawiający ten sport traktują go jako możliwość rozwoju fizycznego, stąd duża liczba imprez, w których kolarze górscy mogą sprawdzać swoje umiejętności. W gminie Tuchów jest kilka osób, które trenują tę dyscyplinę sportową....Read More »


Paulina Mróz - rok ukończenia GIM 2007

Tuchowska finalistka konkursu Miss Polonia
Paulina Mróz – tuchowianka, gitarzystka, fotomodelka, finalistka konkursu Miss Polonia 2012. Już od wczesnych lat dziecię cych interesowała się grą na gitarze. W wieku 8 lat mama zapisała ją do Społecznego Ogniska Muzycznego w Tuchowie do klasy gitary. Jej nauczycielem była...Read More »


Anna Siwek - rocznik ukończenia SP 2005

Anna Siwek, 23-letnia tuchowianka, od 4 roku życia trenuje taniec.
Dzisiaj jest on jej największą pasją. W wieku 4 lat rozpoczęła naukę w Ognisku Baletowym w Mościcach. Na zajęcia uczęszczała ze swoją siostrą Katarzyną na lekcje baletu. Po prawie 9  latach nauki, przyszła pora na taniec towarzyski....Read More »


Kamil Jurek - rok ukończenia GIM 2003

Ukończył Politechnikę Krakowską im. Tadeusza Kościuszki, na kierunku: Informatyka Stosowana uzyskując tytuł naukowy: magister inżynier

Obecnie Kamil pracuje na stanowisku: Inżynier oprogramowania- best regard

...Read More »