Świetlica

AKTUALNOŚCI!

Dzień Dziecka w świetlicy szkolnej

01.06.2022r. w świetlicy szkolnej uroczyście obchodzony był Międzynarodowy Dzień Dziecka. Przez cały dzień uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w licznych konkursach, quizach, zabawach ruchowych, tańcach. Kolejny Dzień Dziecka już za rok, a my tymczasem życzymy...Read More »


"Solidarni z Ukrainą"

Dzieciaki na świetlicy wykazały się empatią oraz wrażliwością na sytuację, jakiej znaleźli się nasi sąsiedzi. Uczniowie chcąc wyrazić wsparcie dla narodu dotkniętego wojną wykonali plakaty: ,,Solidarni z Ukrainą”. Okazali, że całym sercem są z Ukrainą i są z nią solidarni.

...Read More »

"KARNAWAŁOWY BAL MASKOWY" w świetlicy szkolnej

23 lutego w naszej świetlicy odbył się „KARNAWAŁOWY BAL MASKOWY”. Na ten dzień nasza sala zmieniła się nie do poznania, pięknie udekorowana balonami, serpentynami z bibuły. Dzieciaki we własnoręcznie wykonanych maskach świetnie bawiły się podczas zabaw muzyczno- ruchowych oraz przy układach tanecznych do utworów m.in. „Chocolate”, „Makarena”. Odbył się również...Read More »


Rozpoczynamy II okres w świetlicy szkolnej

W naszej szkole w II okresie świetlica zmieniła swoją lokalizację. Znajduje się teraz obok sekretariatu, w sali nr 3. Od  początku lutego uczniowie na świetlicy miło spędzają czas przed, jak i po lekcjach. Świetlica zapewnia zajęcia świetlicowe uwzględniające potrzeby edukacyjne oraz rozwojowe dzieci i młodzieży, a także ich...Read More »


Konkurs plastyczny. Plakat z okazji Święta Ziemi. 

22 kwietnia setki milionów ludzi na całym świecie będzie świętować Dzień Ziemi. Idea troski o niebieską planetę łączy ludzi niezależnie od narodowości, wyznania, zawodu, wieku. Święto to jest wspaniałą okazją, by nagłośnić globalne problemy ziemi i domagać się odpowiednich działań. 
 
Świetlica nasza zachęca wszystkich uczniów Read More »