Nauczyciele
Nauczyciele
Szkoły Podstawowej im. St. Staszica w Tuchowie
rok szkolny 2023/2024
L.p. | Nazwisko i imię nauczyciela | Prowadzone zajęcia | Godziny dostępności |
1. | Bałut Anna | logopedia, jęz. angielski | wtorek 10:30-11:00, piątek 10:30 – 11:00 |
2. | Bandyk Aneta | nauczyciel współorganizujący kształcenie, wychowawca świetlicy | wtorek 13:30-14:30 |
3. | Baran Bernadeta | historia, edukacja dla bezpieczeństwa, wiedza o społeczeństwie | środa 7:00- 8:00 |
4. | Bryg Agnieszka | pedagog specjalny, nauczyciel współorganizujący kształcenie | poniedziałek 7:30-8:00, piątek 8:10-8:40 |
5. | Chruściel Zoń Marta | edukacja wczesnoszkolna, zajęcia kreatywne, zajęcia dydaktyczne wyrównawcze, zajęcia kreatywne | środa 7:45-8:45 |
6. | Cich Dorota | wychowawca świetlicy | |
7. | Cieśla Wiesław | muzyka, wychowawca świetlicy | czwartek 14:15 – 15:15 |
8. | Czachor Natalia | wychowanie fizyczne, zajęcia surdopedagogiczne, zajęcia w klasie sportowej, zajęcia rekreacyjne | poniedziałek 13:15- 14:15 |
9. | o. Ćwik Aleksander | religia | środa 9.35-10.35 |
10. | Dynak Aneta | matematyka, kółko matematyczne, zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z mat. | wtorek 8:35 – 9:35 |
11. | Fryzowska Elżbieta | edukacja wczesnoszkolna, zajęcia kreatywne | czwartek 6:45 – 7:45 |
12. | Gąsior Renata | jęz. polski, kółko polonistyczne | środa 7:00 – 8:00 |
13. | ks. Górowski Alfons | religia | |
14. | Gut – Lisak Beata | historia, plastyka | piątek 7:45-8:45 |
15. | Gut Krzysztof | wychowanie fizyczne, zajęcia z klasą sportową, zajęcia rekreacyjne | środa 15:15- 16:15 |
16. | Hońdo Magdalena | jęz. angielski | piątek 12:30 – 13:30 |
17. | Igielska-Bakulińska Magdalena | nauczyciel współorganizujący kształcenie | środa 7:30-8:00, czwartek 7:30- 8:00 |
18. | Jackowicz Urszula | geografia, przyroda | czwartek 7:00 – 8:00 |
19. | Jantoń Anna | — | — |
20. | Jamróg Joanna | nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja | 7:15 – 7:45 |
21. | Jaworska Lipka Justyna | jęz. angielski, wdż, doradztwo zawodowe, bibliotekarz | czwartek 14:15-15:15 |
22. | Jurek Anna | edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rozwijające, zajęcia terapeutyczne | poniedziałek 8:20 – 9:20 |
23. | Jurek Łukasz | wychowanie fizyczne, zajęcia w klasie sportowej, zajęcia rekreacyjne | czwartek 10:30 – 11:30 |
24. | Kajmowicz Grażyna | wychowawca świetlicy, zajęcia rewalidacyjne | wtorek 11:00-12:00 |
25. | Kawa Ewa | edukacja wczesnoszkolna, zajęcia kreatywne | piątek 7:40 – 8:40 |
26. | Kielawa Beata | pedagog, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne | wtorek 12:30 – 13:30 |
27. | Krupa Katarzyna | bibliotekarz, wychowawca świetlicy | poniedziałek i wtorek 14:30-15:00 |
28. | Kwaśny Anna | matematyka | piątek 09:40 – 10:40 |
29. | Lekarczyk Małgorzata | biologia, przyroda | poniedziałek i wtorek 7:30 – 8:00 |
30. | Maniak Stanisław | plastyka | |
31. | Mazurkiewicz Marta | matematyka, kółko matematyczne , zajęcia rozwijające z matematyki | piątek 9:20 – 10:20 |
32. | Mitoraj Agnieszka | — | — |
33. | Moździerz Jadwiga | edukacja wczesnoszkolna, zajęcia kreatywne, rewalidacja | wtorek – 9:45 – 10:15 / środa – 10:30 – 11:00 |
34. | ks. Nosal Grzegorz | religia | wtorek 14:10 – 15:10 |
35. | Ogiela Beata | edukacja wczesnoszkolna, zajęcia kreatywne, rewalidacja, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne | poniedziałek 9:45 – 10:15, piątek 9:45 – 10:15 |
36. | Olszewska Magdalena | edukacja wczesnoszkolna, zajęcia kreatywne | środa 13:15 – 14:15 |
37. | Piekarz Patrycja | — | — |
38. | Pierz Dorota | pedagog specjalny | poniedziałek 15:30 – 16:00 |
39. | Pierzchała Piotr | fizyka, chemia | środa 07:00-07:30 uczniowie;
czwartek 07:00-07:30 rodzice |
40. | Płachno Alicja | matematyka | |
41. | Poręba Agnieszka | język niemiecki | poniedziałek 10:30-11:15 |
42. | Potok Barbara | edukacja wczesnoszkolna, zajęcia kreatywne, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne | czwartek 11:20-12:20 |
43. | Przęczek Renata | edukacja wczesnoszkolna, zajęcia kreatywne | piątek 11:30 – 12:30 |
44. | Rzeszutko Aneta | jęz. angielski | czwartek 7:50-8:50 |
45. | Sajdak Klaudia | nauczyciel współorganizujący kształcenie | środa 11:15-12:15 |
46. | Siwek Wanda | wychowanie fizyczne, zajęcia usprawniające motorykę | |
47. | Skrzyniarz Katarzyna | jęz. polski, kółko polonistyczne | czwartek 13:15 – 14:15 |
48. | Srebro Elżbieta | — | — |
49. | Stachura Buś Paulina | jęz. angielski | poniedziałek 10:30-11:00, czwartek 13:25-13:55 |
50. | Stanuch Madej Anna | język polski, zajęcia wyrównawcze z języka polskiego, zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców | wtorek 11:30-12:30 |
51. | Stelmach Katarzyna | jęz. angielski | poniedziałek 12:30-13:30 |
52. | Surmacz Dorota | matematyka, zaj. dyd. wyrównawcze z mat. | wtorek 7:00 – 8:00 |
53. | Szeląg Anna | język polski, zajęcia wyrównawcze z języka polskiego | wtorek 7:00-8:00 |
54. | Szpak Alicja | informatyka, technika | piątek 12:15 – 13:15 |
55. | s. Tomaszewska Ewa | religia | |
56. | Wantuch Beata | — | — |
57. | Witalis Ślaga Barbara | — | — |
58. | Wojtanowska Katarzyna | nauczyciel współorganizujący kształcenie | poniedziałek , środa 7:30-8:00 |
59. | Wójcik Anna | — | — |
60. | Wrona Ryszard | wychowanie fizyczne, zajęcia usprawniające motorykę, zajęcia rekreacyjne | wtorek 11:20- 12:20 |
61. | Wzorek Józef | technika |