Szkoła Podstawowa w Tuchowie
Aktualności

“Wesołych Świąt” w międzynarodowej odsłonie

 
 
“Wesołych Świąt” (w międzynarodowej odsłonie)?? ?? ?? ?? ✉️?

Życzenia na nadchodzący czas Bożego Narodzenia i Nowy Rok popłynęły z naszej szkoły również za granicę. Nasi uczniowie wymienili świąteczne pozdrowienia z grupami uczniów ze szkół, z którymi współpracujemy jako instytucja goszcząca w projekcie Primary School Musical (Erasmus+). Są to szkoły: Jaume Balmes w miasteczku Sant Marti Sarroca w Hiszpanii oraz EB1 de Igreja – Cristelo (w zespole szkół Agrupamento de Escolas de Barcelos) w Portugalii. Listy z życzeniami od naszych uczniów powędrowały też do francuskiej szkoły Louise Michel w mieście Saint-Jean de Braye, z którą w tym roku szkolnym ponownie nawiązaliśmy współpracę opartą na wymianie korespondencji między uczniami. Świąteczne kartki dla zagranicznych kolegów przygotowali chętni uczniowie z klas IV – VI, natomiast o elementy dekoracyjne zadbali młodsi uczniowie z klasy 2a. Wszystkim zaangażowanym uczniom dziękujemy:)

%d