Szkoła Podstawowa w Tuchowie
Aktualności

ZDALNY PIKNIK SZKOLNY 2021

Tradycją naszej szkoły jest Szkolny Piknik, który był już organizowany 5 razy tradycyjnie w plenerze z wszelakimi wspaniałymi niespodziankami i ciekawymi działaniami nauczycieli i przyjaciół naszej szkoły. Oprócz tego już po raz drugi zmuszeni byliśmy kontynuować tę ciekawą formę promocji naszej szkoły oraz spędzania wolnego czasu w sposób aktywny i kreatywny- niestety zdalnie. Powodem tego była sytuacja epidemiczna i zamknięcie szkół spowodowane rozprzestrzenianiem się wirusa covid-19.

Tegoroczny piknik zdalny zorganizowany był pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch!”. Otrzymaliśmy od Was bardzo dużą ilość zdjęć i filmików. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone. Upominki ufundowała Rada Rodziców, a otrzymacie je wraz ze świadectwami. Chociaż nie mogliśmy wspólnie spędzać tego czasu, który przeznaczyliście na Piknik Zdalny z ogromną przyjemnością oglądaliśmy Wasze pomysły na zdrowe posiłki, ciekawe ćwiczenia na świeżym powietrzu, recytacje wierzy o sporcie, zabawy z rodzicami i rodzeństwem, dziadkami i sąsiadami. Jesteśmy przekonani, że dzięki tym przygotowaniom do pikniku udało Wam się spędzić ciekawie i przyjemnie czas z najbliższymi, że nie tylko poprawiło się Wasze ciało, ale i ożywił się duch! To tak naprawdę było celem tego działania, abyśmy zbliżyli się do siebie pomimo tych trudnych chwil, które oby już odchodziły w siną dal. Pamiętajmy wszyscy, że od zdrowia fizycznego zależy tez nasze dobre samopoczucie i odwrotnie. Od stanu naszego ducha, naszej wewnętrznej pogody, uśmiechu i radości zależy w jakim stanie jest nasze ciało.

Bardzo dziękujemy Wam za udział i czekamy na kolejny Piknik, mamy nadzieję, że na świeżym powietrzu.

Organizatorzy

 

 

%d