Szkoła Podstawowa w Tuchowie
Aktualności

Akcja „ Pomoc dla bezdomnych zwierząt 2023” została zakończona

 Mając na uwadze dobro bezdomnych zwierząt, Szkoła Podstawowa w Tuchowie  już kolejny raz zorganizowała zbiórkę „prezentów” dla zwierząt, które niestety nie  mają ciepłego domu,, pełnej miski a szczególnie brakuje im i miłości człowieka.

Dzięki Waszej, drodzy uczniowie i rodzice, hojności i empatii zebraliśmy :31 kołder,62 koce, 138 pościeli, 48 poduszek,  72 ręczniki, 17 kurtek, 170 kg suchej karmy dla psów, 49 kg mokrej karmy dla psów, 17 opakowań smaczków, 15 kg suchej karmy dla kotów, 7 kg mokrej karmy dla kotów,

 Naszą akcję wsparli również uczniowie Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Tuchowskiej, w której zbiórkę przeprowadziła nauczycielka Jolanta Odroniec,  dziękujemy za współpracę i zapraszamy za rok.

Dary przekazane do szkoły zostaną rozdysponowane  do domów tymczasowych, azyli,  schronisk, przez Tarnowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami i działającą w nim tuchowiankę, Agnieszkę Piotrowską.

Dziękujemy Wam drodzy uczniowie za to, że macie wielkie serca, że nie obcy Wam jest los bezdomnych zwierząt, że chcecie pomagać. Dziękujemy Wam rodzice, że dajecie swoim dzieciom wspaniałe wzorce.

Dziękujemy za nieocenioną pomoc obsłudze naszej szkoły, zawsze można na Was liczyć!

 Pamiętajcie –  dobro zawsze powraca.

Galeria zdjęć

%d