Z POWER EM WRACAMY DO PORTUGALII 

Z radością informujemy, że nasza szkoła po raz drugi będzie mogła wziąć udział w projekcie “Ponadnarodowa Mobilność Uczniów”, współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Wniosek naszej szkoły, którego tytuł brzmi: “Travel & Discover – podróżuj i odkrywaj” został zaakceptowany przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji i może otrzymać dofinansowanie w kwocie 162 832 złotych.     

Po oficjalnym podpisaniu umowy między Organem Prowadzącym Szkołę a Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji, nasza szkoła będzie mogła rozpocząć realizację projektu – planowany termin rozpoczęcia to 27 kwietnia 2022 r. Wtedy też przedstawimy więcej szczegółów związanych z projektem oraz z rekrutacją uczestników.

“Travel & Discover – podróżuj i odkrywaj” to projekt, dzięki któremu m.in. grupa uczniów z naszej szkoły będzie uczestniczyć w zagranicznym wyjeździe do szkoły partnerskiej w Portugalii. Młodzież z Tuchowa wraz z rówieśnikami z Barcelos będzie realizować zajęcia związane z tematem projektu. Mobilność uczniów będzie poprzedzona działaniami przygotowującymi, które będą realizowane w naszej szkole. Udział uczniów w projekcie jest darmowy.

Dziękujemy pani burmistrz Magdalenie Marszałek oraz obsłudze administracyjno-finansowej Gminy Tuchów za przychylność wobec udziału naszej szkoły w tym przedsięwzięciu.

Zespół Projektowy

%d bloggers like this: