Szkoła Podstawowa w Tuchowie
Aktualności

HAPPENING BOŻONARODZENIOWY grudzień  2021

Tradycją Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Tuchowie stał się Happening Bożonarodzeniowy organizowany corocznie przez naszych uczniów i nauczycieli. Zasada jest prosta, przygotowujemy kartki z życzeniami, przebieramy się w świąteczne stroje: anioły, diabły, mikołaje i zaopatrzeni w koszyki z cukierkami ruszamy na tuchowski rynek, aby życzyć przechodniom pięknych Świąt oraz wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku.

 W tym czasie na rynku strażacy rozdają sianko na wigilijny stół a kolędy wprowadzają mieszkańców w świąteczny nastrój. Przechodnie z entuzjazmem przyjmują życzenia, cieszą się, że młodzi ludzie angażują się w różne akcje. My również jesteśmy dumne z naszych uczniów, którzy chętnie „pracują” w swoim wolnym czasie, bo trzeba wspomnieć, ze Happening odbył się w sobotę 18 grudnia 2021 r. Podziękowania otrzymują: Emilia Duda, Zuzanna Bakulińska, Adrianna Mirek, Alicja Rojek, Zuzanna Igielska, Emilia Sajdak Zuzanna Górka, Amelia Poręba, Emilia Gucwa, Zuzanna Sobyra, Jakub Więcek, Tomasz Łukasik, Patryk Polak, Igor Łątka, Oskar Dusza, Bartosz Sikora.

Dziękujemy również Straży Pożarnej w Tuchowie  oraz wszystkim mieszkańcom za miłe przyjęcie na tuchowskim rynku.

Justyna Jaworska-Lipka, Katarzyna Krupa, Beata Kielawa

%d