Szkoła Podstawowa w Tuchowie
AktualnościPO WER III

„Home sweet home”

Dzień 12 pobytu uczniów w Portugalii podczas projektu „Ponadnarodowa Mobilność Uczniów” 2020-1-PMU-3208

Po ostatniej, bardzo krótkiej nocy w Portugalii wstaliśmy skoro świt (niektórzy z nas o 3!), żeby udać się w podróż powrotną do Tuchowa. Na lotnisku pożegnali nas: koordynator projektu z Portugalii, pan Fernando Carvalho oraz dwóch portugalskich opiekunów, pan Francisco i Diego. Po niemal czterogodzinnym locie i drodze z Krakowa do Tuchowa, dotarliśmy do domu. 

12 dni pobytu w Portugalii minęły nam bardzo aktywnie, intensywnie, a przez to bardzo szybko. I chociaż z jednej strony uczniowie byli stęsknieni już za rodziną i domem, mówili również, że żal było wyjeżdżać z Portugalii. 

Opiekunowie projektu dziękują uczestnikom tego przedsięwzięcia za bardzo miłą atmosferę podczas mobilności oraz zaangażowanie we wszystkie projektowe działania.
Mamy nadzieję, że realizacja przedsięwzięcia „Poczuj się dobrze – zadbaj o zdrowe ciało i umysł” oraz pobyt w Portugalii dostarczyły uczestnikom niezapomnianych wspomnień, były okazją do nawiązania nowych znajomości i przyjaźni, pozwoliły rozwinąć umiejętności i odkryć nowe talenty. Wierzymy też, że w uczniach pogłębiła się lub  zrodziła chęć odkrywania świata i uczenia się podróżując.

Koordynator i opiekunowie projektu
%d