Sukces w konkursie na projekt znaczka pocztowego o Żołnierzach Wyklętych

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach. Temat konkursu związany był z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który obchodziliśmy 1 marca. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie znaczka pocztowego o Żołnierzach Wyklętych. Nasza szkoła zgłosiła ponad 20 pięknych, pomysłowych znaczków. Miło nam poinformować, że wśród czternastu zwycięskich prac, autorami aż siedmiu znaczków są uczniowie naszej szkoły.

I miejsce: Zuzanna Łątka z klasy VI c,

II miejsce: Kinga Barnaś z klasy VIII c  oraz Zuzanna Gawron z klasy VI c,

III miejsce: Jan Szary z klasy VII b oraz Wiktoria Chrzan z klasy VII a,

Wyróżnienia otrzymali: Alicja Rojek oraz Zuzanna Igielska z klasy VII b.

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły w konkursie. Wszystkie prace będzie można oglądać w Domu Kultury w Tuchowie.

 

Serdecznie gratulujemy!!!

 

 

 

 

%d bloggers like this: