Szkoła Podstawowa w Tuchowie
Aktualności

Wyniki konkursu biblijnego

10 stycznia 2017 r. Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI ogłosiło wyniki konkursu biblijnego. Naszą szkolę reprezentowało 6 uczniów. Przystępując do rywalizacji dzieci miały za zadanie wykazać się ponadprogramowymi wiadomościami z zakresu wiedzy na temat Biblii, zawartych w niej ważniejszych wydarzeń oraz umiejętności interpretacji tekstów biblijnych.

Ogółem w konkursie wzięło udział  692uczestników z klas 1 – 3 edukacji wczesnoszkolnej i  2057 z klas IV – VI szkół podstawowych 1051 z Gimnazjum z całej Polski.

Tym bardziej cieszy, że Antoni Różycki z klasy I A Szkoły Podstawowej zajął II miejsce w Polsce i otrzymał dyplom laureata oraz nagrodę książkową,uzyskał bardzo dobre wyniki zdobywając 238 punktów, na maksymalną liczbę 240 punktów.

Uczeń kl VB Jakub Różycki otrzymał 8 miejsce w skali kraju i otrzymał  dyplom wyróżnienia zdobył 226 punktów na 240 możliwych. 

Drugie i ósme miejsce to wielki sukces! Nasi uczniowie bracia swoją wiedzą i umiejętnościami pokazali  wszystkim, że warto rozwijać swoje zdolności i talenty. Antosiowi i  Jakubowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Pozostali uczestnicy konkursu Szymon Koncewicz kl IV B i Paweł Piątek VIC  zajęli 12 miejsce w kraju  218 punktów,  Jagoda  Żołądź kl. VB  204 punktówi  Karwat Bogusz Gimnazjum 202 punktów zajęli 19 miejscei otrzymali dyplomy uznania.
Sukces jest tym większy, że uczniowie naszej Szkoły po raz pierwszy brali udział w takim Konkursie na szczeblu ogólnopolskim.

Uczniów do Konkursu przygotowała s. Krystyna Urszula Piwowar

[Not a valid template]

%d