Aktualności

Sukces Alicji Rąpały z klasy 8d w Małopolskim Konkursie Biologicznym

W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w licznych konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Miło nam jest poinformować że uczennica naszej szkoły Alicja Rąpała z klasy 8d zdobyła tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu Biologicznego w roku szkolnym 2022-2023.

Alicja od dawna interesuje się biologią ale z innych przedmiotów osiąga również bardzo wysokie wyniki w nauce. Biologia stała się jej pasją. Pogłębianie wiedzy w tej dziedzinie sprawia jej wielką przyjemność. W konkursie na poszczególnych etapach musiała wykazać się ogromną wiedzą wykraczającą poza   wiedzę zdobywaną w szkole. Uczennica  lubi dowiadywać się nowych rzeczy o tym jak funkcjonują organizmy. Radość sprawia jej też zajmowanie się i obserwacja roślin, których ma nie mało w domu. Poza biologią uwielbia też chemię. W przyszłości zdecydowanie chce poszerzać wiedzę w tych dziedzinach i z nimi wiąże swoją  przyszłość.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

%d bloggers like this: