Szkoła Podstawowa w Tuchowie
Aktualności

Podsumowanie II edycji akcji charytatywnej „I Ty możesz zostać św. Mikołajem”

Akcja charytatywna  „I Ty możesz zostać św. Mikołajem”, w której w tym roku prosiliśmy o przysłowiową złotówkę na zakup specjalistycznego wózka, a także rehabilitację małej Michalinki podopiecznej  Stowarzyszenia „Wszystkie Dzieci Nasze Są” z Olszyn została zakończona.

Dzięki hojności uczniów naszej szkoły, ich rodziców oraz nauczycieli udało nam się zebrać bardzo dużą kwotę pieniędzy w wysokości 4050,00 .

Kwota w całości została przekazana Pani Barbarze Duran prezes „Stowarzyszenia wszystkie Dzieci nasze są” w Olszynach i wpłacona na konto by móc zakupić potrzebny wózek dla ich podopiecznej. Dodatkowo Michalinka otrzymała mikołajkowy prezent od uczniów naszej szkoły w postaci słodyczy i gry. 

Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Dzięki Wam na buzi Michalinki i jej rodziców rozbłysnął uśmiech, bo „ każdy gest nawet najdrobniejszy zmienia świat, czyjś świat ”, a dobro wraca.

Organizatorzy

%d