Szkoła Podstawowa w Tuchowie
Aktualności

Wyniki zabawy pt. „W poszukiwaniu skarbu Szkoły Podstawowej w Tuchowie”

Z okazji Święta Patrona Szkoły, została przygotowana gra „escape room”. Fabuła gry dotyczyła skrzyni, znalezionej w naszej szkole podczas prac remontowych. Niestety, nikt nie był w stanie jej otworzyć. Zadaniem uczniów było zdobyć szyfr. Aby tego dokonać, uczniowie musieli podążać za wskazówkami i rozwiązywać zadania dotyczące naszej szkoły i patrona. Za każde prawidłowe zadanie, gracz otrzymywał 1 cyfrę kodu otwierającego skrzynię. Pierwszych 10 graczy, którym udało się otworzyć skrzynię i przesłać poprawny kod, otrzymuje dyplomy oraz sakiewkę słodyczy i złotych monet, jak to na skarb przystało 😉 Są to:

 

1. Maksymilian Martyka

2. Adam Czuba

3. Radosław Kamień

4. Tymoteusz Lisak

5. Jakub Szwala

6. Szymon Ostrowski

7. Franciszek Malinowski

8. Alicja Płachno

9. Wiktoria Karpiel

10. Paulina Iwaniec

 

Jeżeli komuś nie udało się jeszcze zdobyć szyfru, zapraszam do zagrania w grę, która wciąż jest dostępna na stronie szkoły i facebooku.

Gratuluję i dziękuję za liczny udział w zabawie!

Aneta Rzeszutko

%d