Szkoła Podstawowa w Tuchowie
Aktualności

Sukcesy recytatorskie!

Jak to bardzo cieszy, że w dobie rozwijającej się silnie technologii informacyjnej a  przede wszystkim po długim okresie izolacji spowodowanej pandemią dwie uczennice naszej szkoły zdobyły wspaniałe miejsca w trudnym konkursie recytatorskim. Interpretacja cudzych słów nie jest łatwą sprawą. Każdy musi mieć w sobie to „coś”, które zachwyci w danej chwili jury, pobudzi ich wyobraźnię, zmusi do artystycznych wrażeń.

To „coś ”miały w sobie 22 czerwca 2021 roku dwie uczennice naszej szkoły, z których jestem ogromnie dumna. Miejsce II w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Przyjaciele dzieci wierszem do nich piszą” zdobyła Alicja Rąpała z klasy 6d a miejsce III- Alicja Mikos z klasy 5b. Dziękuję dziewczyny, że nie umarła w was piękna sztuka…recytacji.

K. Krupa

%d