Szkoła Podstawowa w Tuchowie
AktualnościBiblioteka

Szanowni rodzice! Drodzy uczniowie, uczestnicy Wielkiej Ligi Czytelników!

Informujemy, że zakończenie etapu szkolno – bibliotecznego Ligi w naszej szkole odbędzie się po powrocie uczniów do szkoły. Uczestnicy Ligi otrzymają czas na powtórzenie znajomości lektury. Wyłonimy zwycięzców w 4 kategoriach: klasy I, klasy II, klasy III – IV oraz klasy V – VII.  Wszyscy uczestnicy Wielkiej Ligi Czytelników otrzymają certyfikaty zgodnie z regulaminem organizatora,  a zwycięzcy poszczególnych etapów w naszej szkole dodatkowo drobne upominki od Rady rodziców. Na tym zakończymy nasz udział w Wielkiej Lidze Czytelników.

                                                                                                                             Bibliotekarki

%d