Podziękowanie za dar serca

5 grudnia w Szkole Podstawowej w Olszynach odbyło się mikołajkowe spotkanie z podopiecznymi stowarzyszenia „Wszystkie Dzieci Nasza Są” podczas , którego naszej szkole został przyznany złoty medal oraz dyplom podziękowania za okazany dar serca i zorganizowanie akcji „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. 

Spotkanie rozpoczął występ artystyczny dzieci, w którym główną rolę zagrał uczeń naszej szkoły Karol Szczerba z klasy 3b. Kilka dni wcześniej  uczeń  za swoją rolę i wspaniałą grę aktorską otrzymał wyróżnienie w tarnowskim teatrze.

Po występie przedstawiciele naszej szkoły odebrali medal i  podziękowanie z rąk prezes stowarzyszenia Pani Barbary Duran.

 Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie. Mamy nadzieję, że to nie koniec naszej współpracy i przed nami kolejne akcje.

%d bloggers like this: