Rozstrzygnięcie konkursu „Śniadaniówka Pełna Zdrówka”.

Miło nam poinformować o rozstrzygnięciu konkursu dla klas I-III „Śniadaniówka Pełna Zdrówka”!

W konkursie wzięło udział 42 uczniów, którzy przygotowali na dziś smakowite, kolorowe, a przede wszystkim zdrowe przekąski. Z pośród tylu śniadaniówek jury miało nie lada zadanie wybrać tą najzdrowszą. Pani dietetyk Joanna Salwa – praktycznie o zdrowiu, Pani wicedyrektor Wanda Siwek oraz Pani intendentka Maria Schabowska wyłoniły, po długich konsultacjach trzy wyjątkowo zdrowe śniadaniówki. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz niespodziankę z Salwasport mental camps, którą przygotowała pani dietetyk. Nagrody za pierwsze trzy miejsca ufundowała Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Tuchowie za co dziękujemy.

A teraz najważniejsze😊

Pierwsze miejsce, a tym samym najzdrowszą śniadaniówkę wykonała uczennica klasy 1a Magdalena Gawron. Drugie miejsce Marysia Grzenia z klasy 1b, natomiast miejsce trzecie Laura Sajdak z klasy 1d. Serdecznie gratulujemy! Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystego apelu.

Bardzo się cieszymy, że w naszej szkole są uczniowie którzy nie boją się zjadać warzyw i owoców oraz pamiętają o tym, że drugie śniadanie daje siłę, energię do nauki i zabawy.

%d bloggers like this: