Aktualności

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI CHARYTATYWNEJ

05. 11. 2019 r. w naszej szkole rusza akcja charytatywna „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Akcja ma na celu zebranie słodyczy: lizaków, ciastek, cukierków itp. i przekazanie ich stowarzyszeniu Wszystkie dzieci nasze są z Olszyn działającego na rzecz dzieci i osób niepełnosprawnych mieszkających na terenie gminy Rzepiennik Strzyżewski oraz na terenie gmin sąsiadujących w tym Tuchowa.
Pragniemy nadmienić, że w naszej szkole również uczą się dzieci należące do tego stowarzyszenia.
Akcja potrwa do 01.12.2019r., a słodycze prosimy przynosić do klasy 1c lub 3b.
Akcja skierowana jest do dzieci i rodziców z klas 1-3, ale zachęcamy do udziału również starszych uczniów.
Niewielkim kosztem możemy wywołać uśmiech na twarzach podopiecznych fundacji.
Serdecznie zachęcamy do udziału.

Katarzyna Wojtanowska
Agnieszka Mitoraj

%d bloggers like this: