Szkoła Podstawowa w Tuchowie
Aktualności

Zmagania z poezją… Wyniki Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Przyjaciele dzieci wierszem do nich piszą”

W czwartkowy ciepły dzień 25 kwietnia 2019 roku dzieci z gminy Tuchów walczyły w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Przyjaciele dzieci wierszem do nich piszą”. Po eliminacjach szkolnych naszą szkołę prezentowali: z klas I-III Alicja Mikos oraz Hubert Madejski, z klas IV- VI Jan Szary i Patrycja Szczepańska. Mieliśmy okazję wysłuchać wielu recytatorów, różnych ciekawych interpretacji, obejrzeć wspaniałe występy. Każde takie doświadczenie jest ważne, aby rozumieć poezję, czuć ją i właściwie przeżywać. Tak właśnie było w przypadku naszych uczniów. W kategorii I-III zwyciężył Hubert Madejski a miejsce II zdobyła Alicja Mikos. W klasach IV- VI Jan Szary zdobył II miejsce a Patrycja Szczepańska została wyróżniona. Są to zapewne nie pierwsze i nie ostatnie sukcesy recytatorskie tych dzieci, dlatego gratulujemy i życzymy powodzenia.

%d