Szkoła Podstawowa w Tuchowie
Aktualności

Wyniki konkursu „Biblia i przypowieści biblijne”

Otrzymaliśmy wyniki Konkursu „Biblia i przypowieści biblijne”, organizowanego przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe „EDI”.  

Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu w kategorii Poziom 1 – dla edukacji wczesnoszkolnej (kl. I-III), Amelia Szablowska uczennica Szkoły Podstawowej w Tuchowie z kl. IIA w skali kraju zajęła 2 miejsce (236 punktów na 238 możliwych ) otrzyma Dyplom laureata i nagrodę książkową.

W kategorii uczniów klas IV–VI, znalazła się uczennica z kl. VIC Karolina Lisiak , która w skali kraju zajęła  1 miejsce ( 236 punktów na 236 możliwych) otrzyma 1 Grawerowany dyplom laureata, nagrodę książkową. W tej samej kategorii Szymon Koncewicz uczeń kl. VIB zajął 3 miejsce (232 punktów na możliwych 236 ) otrzyma  Dyplom laureata, nagrodę książkową.

Dyplom wyróżnienia otrzymuje  Kinga Barnaś z kl. VIC-  6 miejsce   ( 226 punktów na możliwych 236 ) i Andrzej Kloch z kl. B – 8 miejsce  ( 222 punktów na możliwych 236)  

Naszym laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy, równocześnie życząc, aby spotkanie z Biblią przynosiło piękne i dobre owoce w ich codziennym życiu.

Do konkursu uczniów przygotowali; ks. Alfons Górowski, ks. Marek Wojak i s. Urszula Krystyna Piwowar.

%d