SALA ZABAW – KULKOLANDIA W TUCHOWIE

Ostatniego dnia października klasa 1b udała się do sali zabaw – Kulkolandii.

Każde dziecko znalazło coś dla siebie. W „Małpim Gaju,” w dwupoziomowej kondygnacji, we wnętrzu której znajdują się tunele z przeróżnymi przeszkodami oraz basen z tysiącami kolorowych piłeczek, do którego można zjechać jedną z dwóch zjeżdżalni, niektórym zabrakło tchu. Zjeżdżalnie, trampolina, mega klocki, tablica interaktywna przeżywały istne oblężenie. Po sali zabaw biegali bohaterowie z bajek, filmów i książek. Na malowanych twarzach dzieci gościł uśmiech od ucha do ucha.

Godzina pobytu w niezwykłej krainie bardzo szybko minęła. Niektórych uczestników zabaw trzeba było suszyć suszarką, bo pot kapał z włosów i zalewał im oczy. Ale to nieważne. Najważniejsza w tym była radość, która wszystkim towarzyszyła w czasie pobytu w Kulkolandii.

Podziękowania należą się Rodzicom, którzy zafundowali pobyt w tej niezwykłej krainie. Był to prezent dla dzieci z okazji ich pasowania na ucznia.  Również słowa uznania kieruję w stronę Pań z Kulkolandii, które wspaniale zajmowały się dziećmi i uwijały się jak w ukropie, nie zważając na krzyk wydobywający się z gardeł milusińskich.

Elżbieta Fryzowska  – wychowawca 1b

%d bloggers like this: