Strona Zespołu Szkół          Terminarz          Wyniki          Linki
Menu
Ksiega Gosci
Gminne zawody w piłkę koszykową dziewcząt i chłopców

W dniu 10.02 oraz 11.02 2016r w Burzynie odbyły się gminne zawody w piłkę koszykową

-Jodłówka Tuchowska
Nasze reprezentantki zajęły pierwsze miejsce kwalifikując się do półfinału powiatowego
W składnie: Beata Bartkiewicz, Anna Wąs, Karolina Karwat , Kinga Schabowska, Anna Gut
Sandra Styrkowiec, Natalia Peszka, Julia Starzyk, Wiktoria Sosnowska, Karolina Bołoz, Angelika Gierałt, Emilia Wójcik

11.02
W kategorii chłopców udział brały cztery szkoły;
-Tuchów
-Siedliska
-Burzyn
- Jodłówka Tuchowska

Nasi zawodnicy zajęli pierwsze miejsce kwalifikując się do półfinału powiatowego
W składzie: Wajda Jakub , Hubert Mastalerz , Łukasz Augustyn, Karol Ziółko , Mikołaj Ginter, Cezary Wawrzyniak , Kamil Poręba , Dawid Nalepka , Sebastian Karpiel , Aleks Potok, Sebastian Iwaniec ,Wojdan Michał

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom oraz zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów

Relacje przygotował Jakub Wajda

Dodał: Łukasz Jurek 11.02.2016, 14:00

SZACHOWY FINAŁ POWIATOWY GIMNAZJADY DZIEWCZĄT

15 stycznia w Domu Ludowym w Burzynie odbył się szachowy finał powiatowy szkół gimnazjalnych. Mistrzem Powiatu została Poręba Weronika (Tuchów) drugie miejsce zajęła Słowińska Wiktoria(Zakliczyn) trzecie miejsce zajęła Mróz Nikola (Tuchów). Pierwsze trzy zawodniczki wywalczyły awans do finału Wojewódzkiego.

Dodał: Łukasz Jurek 05.02.2016, 09:22

Gminne Zawody w Piłkę Koszykową Dziewcząt SP

Dnia 04.02.2016 w ZS Tuchów odbyły się gminne zawody szkół podstawowych w mini koszykówkę dziewcząt.
W zawodach wzięły udział reprezentacje siedmiu szkół z naszej gminy.
Pierwsze miejsce zdobyły dziewczęta Sp Tuchów pokonując w finale Sp Piotrkowice.
W meczu o 3 miejsce Sp Dąbrówka Tuchowska pokonała SP Meszna.

FERYJNY TURNIEJ DWÓJEK SIATKARSKICH

Dnia 26 stycznia 2016 roku w hali sportowej MOSiRU, odbył się "Feryjny Gminny Turniej Dwójek Siatkarskich". Celem turnieju było zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz integracja społeczności szkolnej poprzez wspólną zabawę. Koordynatorem turnieju był Łukasz Jurek.

12. Adrian Stepek i Przemysław Stepek

Mecze dziewcząt rozegrano w systemie „każdy z każdym - do trzech wygranych setów", chłopcy zaś grali systemem brazylijskim jeden set do 25 punktów. Pojedynki par niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie zawodników oraz walkę o każdy punkt.